חשפנות לנשים

ב-1927, מספר תיאטראות צרפתיים הכריזו שהם יאסרו על חשפנות עם לור – “מלכת השערורייה ממונמארטר”. באמצעות מיניות וחושניות, הפשטה היא סמל לשחרור. הם לוקחים נשים מהדחקה לחיזוק והעצמה נשית.

תנועת הקנטת החשפנות פרצה בשנות ה-20 של המאה ה-20 בשל הסיבות האמורות, אך גם כדי לשחרר את שני המינים כי האישה ראתה בו פורקן לפיתוי גברים; הדרך של שני המינים להעצים את עצמם.

התגובות השמרניות של החברה הצרפתית לפעילות של מועדוני לילה אלו היו מפתח בחיזוק החשש מפני התפתחותם. בשנת 1917, המשטרה הגרמנית סגרה את המועדון של פליקס בנואה עקב עבירות ציבוריות הקשורות בגופות עירומות, קובע דו”ח אחד משנת 1923. ייתכן שהתפיסות השונות הושפעו ממלחמת העולם הראשונה או מהפער התרבותי, בעוד שאפילו אלן מאלוואד מציין את האנאלפביתיות כמכשול.

סטריפטיז לנשים הוא דבר מאוד מיוחד לעשות

טקסט: כיום, החיים מלאים במתח ואחריות. נשים רבות עייפות ונאבקות. אבל טוב לנשמה שלנו למצוא קצת זמן לעצמנו.

סטריפטיז לנשים יכול להיות מושך תשומת לב מעניין וסיכוי טוב לא רק להפיג מתחים אלא גם לקבל פרספקטיבה חדשה על החיים

חשפן, סטריפטיז, נימוס

ישנם כמה מקרים מעניינים שמסתכלים על תפקידן של נשים בעבודה זו. לדוגמה: הייתה אישה שהייתה שחקנית וחשפנית כשבעלה עבר באופן מלא לזהות גברית. המאמר חושף קצת מידע על ההיסטוריה של אותה אישה ומה נתן לה השראה להמשיך עם סוג זה של עבודה. מאמרו של אמה קוק-שור חוקר את נבכי המיניות מבעד לעדשת חייה של אישה אחת. https://bryleealexander.com/posts/quanrasuccris1979.php

מקרי השימוש במוצר כזה יהיו לנשים שרוצות לחרוג מאזור הנוחות שלהן במובן מסוים ויכולות להזדהות עם סיפורים אישיים כמו אלה.

מטרת מאמר זה היא להראות כיצד המשמעויות שנוצרו בהתבסס על האופן שבו אנשים משיגים מין ומיניות משתנות לאורך זמן עם ערכים וציפיות תרבותיות שונות.

בפסקה הפותחת, למשל, דן הינגיך ב”סטריפטיז לנשים”. Dresser מציגה גרסה אחרת של זה עם הציטוט “…לנשים”.

אישה שעוברת הופעות וראיון תלמד כיצד להשתמש בעיניה, בקולה בנימוסיה.

זה מראה שגברים ונשים כאחד עובדים כחשפנים להוראת בני חסותם.

מחקרים מראים שנשים כמעט ואינן מתוארות בצורה מינית בתרבות האוכל. מסעדות וברים המציגים קוקטיילים עדיין מציגים גברות במבט מפתה, אבל כשאישה מזמינה לפינוק המספק את עצמה, היא מגישה לעתים קרובות את אותן אפשרויות קטנות כמו גברים.

נשים אוהבות גם שעת קוקטייל!

לכן נולד חשפנות לנשים. זה מה שמבדיל אותו מהיצע קולינרי אחר שכן הוא מבוסס על הנאה, שחרור ועוצמה נשית.

כמה מפעלים מהסוג הזה מציעים גם סדנאות כמו כוסות רוח בדגדגן או אידוי נרתיק – כולם נועדו להגביר את ההנאה הנשית”.

Article by damenecon